• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

AYMOD'da deri ve kürk konfeksiyonu üzerine özel bir bölüm

Ayakkabı ve saraciye sektörünün en büyük uluslararası ticaret kapısı AYMOD, dünyanın dört bir yanından ayakkabı alıcılarını tam 63. kez Türk ayakkabı sektörünün kalitesi ile buluşturmaya hazırlanıyor. En prestijli 500 firmanın, 1000'in üzerinde markasının yeni ürün ve hizmetlerinin sergileneceği fuarda ilk kez deri ve kürk konfeksiyonu üzerine özel bir bölüm olacak.
        
Deri, kürk ve tekstil moda endüstrilerinin en üst düzey markaları yeni hedef pazarlara açılmasına olanak sağlayacak Leather Turkey – Deri Kürk Konfeksiyon Özel Bölümü, sektörün yeni küresel cazibe merkezi olacak.

 Tüm katılımcı sponsorlara, katılımcılara ve moda tasarımcılarına; özellikle Avrupa, Kuzey Amerika, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Kuzey-Orta Asya bölgesel pazarlarında görünürlük ve irtibat kurma fırsatları sunmaya hazırlanan Leather Tukey, yurt içi ve yurt dışı tanıtım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

4 gün sürecek bu göz kamaştırıcı moda etkinliği sırasında; “Hazır Giyim” deri, kürk ve tekstil modasının üst düzey koleksiyonları ile ayakkabı, çanta, aksesuar, takı, bijuteri, triko, kaşmir ürünler, etik ve sürdürülebilir markaların özel dikim kıyafet ve ürünleri sergilenecek.
    
15 bin seçkin iş insanın ziyaret etmesi hedeflenen fuara ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Doğu, Kuzey ve Güney Amerika, Uzak Doğu, Orta Asya, BDT Ülkelerinden getirilecek seçkin satın almacılar, ortak iş potansiyellerini geliştirmek üzere fuar katılımcıları ile buluşacak.