• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

En büyük markalar alım yapacak

Dünya ayakkabı sanayi temsilcileri, katılımcıları ve ziyaretçileri, 30 Eylül -3 Ekim 2020 tarihleri arasında  sektörün dünyadaki en büyük iki fuarından biri olan AYMOD’da buluşacak. AYMOD - İstanbul Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda, yerli ve yabancı 25 bin sektör alıcısını katılımcı firmalar ile bir araya gelecek.

 

Yüklü miktarda ayakkabı siparişi veren FLO, VAKKO, BOYNER, HARVEY NICHOLS, BRANDROOM, LC WAIKIKI, ALDO, FOOTLOCKERS, ADIDAS, BAMBİ, TIFLANI, BEYMEN, AYAKKABI DÜNYASI, DEFACTO, DEICHMANN, DERİMOD, ELLE SHOES gibi büyük markaların alım yapacağı fuar global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

 

Fuar katılımcıları, Almanya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Lübnan, Fransa, Hırvatistan, Irak, İran, İsrail, İtalya, Kazakistan, Pakistan, Çin, Romanya, Rusya ve Ukrayna gibi 80’den fazla ülkeden gelecek alım heyetleri ile B2B ikili iş görüşmeleri de gerçekleşecek.

 

Siz de, Türk ayakkabı sektörün temsilcisi AYMOD’da, uluslararası alıcılar ile B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirerek uzun soluklu iş ortaklıkları kurulabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz