• 65. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 29 Eylül-2 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

En özel deri ve kürk AYMOD'da

Ayakkabı ve saraciye sektörünün en büyük uluslararası ticaret kapısı AYMOD, dünyanın dört bir yanından ayakkabı alıcılarını tam 63.kez Türk ayakkabı sektörünün kalitesi ile buluşturmaya hazırlanıyor. En prestijli 500 firmanın, 1000’in üzerinde markasının yeni ürün ve hizmetlerinin sergileneceği fuarda ilk kez deri ve kürk konfeksiyonu üzerine özel bir bölüm olacak.

Ticaretin yanı sıra Türkiye'de ayakkabı sektörünün moda akımına da yön veren AYMOD, deri ve saraciyedeki marka bilinirliğini artık Deri Kürk Konfeksiyon Ürünleri Özel Bölümü (Leather Turkey), için de kullanacak. AYMOD – Leather Turkey’de yer alacak en seçkin markalar, daha önce ihracat gerçekleştiremedikleri ülkelere ve yeni alıcılara bu özel bölümde ulaşacaklar. Laether Turkey’de yer alacak deri ve kürk firmaları, dünyanın en büyük iki ayakkabı moda fuarından biri olan AYMOD’un ziyaretçi profilinden de faydalanabilecek.

AYMOD, 30 Eylül -3 Ekim 2020 tarihleri arasında  tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. Fuar, CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı ve KOSGEB desteği ile düzenlenecek.