• 65. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 29 Eylül-2 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

Dünyanın en büyük markalarından Joma Sport AYMOD’a katılıyor

İspanya’nın en büyük şirketi ve dünyanın en büyük markalarından Joma Sport 62. AYMOD’da yerini alıyor. 
 
Türk Ayakkabı ve Çanta sektörünün en geniş kapsamlı fuarı olan Aymod, bu yıl 2-5 Ekim tarihlerinde dünyanın “En Büyük 10 Spor Markası”ndan biri olan firmayı ağırlayacak. 
 
 
İspanya’nın öncü markası olmanın yanı sıra, modern ve dinamik bir şirket olan Joma Sport tasarıma, teknolojik yeniliklere, ve müşterilerine en iyi fiyata en iyi kaliteyi sunmaya odaklanmasıyla tanınıyor. Bu sayede marka İspanya pazarına %50’lik payla liderlik ediyor.
 
Tasarım ve inovasyon söz konusu olduğunda, firma seçtiği renk ve materyaller üzerinde derinlemesine çalışma yaparak kaliteli ürünler için son teknolojileri kullanıyor.
 
Spor ve moda dünyasındaki son eğilimler de değerlendirildiğinde, Joma Sport’un dünya çapında başarıya ulaşmasının ve İspanya’nın en iyi markası olmasının sebebi açıkça görülüyor.
 
 
Markanın global büyüklüğünün başka bir göstergesi olarak, Joma Sport gelecek iki Olimpiyat Oyunları’nda Olimpiyat Komitesi’yle çalışmaya ve 700’den fazla Olimpiyat atleti için gereken spor ekipmanını tedarik etmeye hazırlanıyor. 
 
Dünyaca tanınan marka, en yeni ve en sevilen tasarımlarını 2-5 Ekim, 2019’da düzenlenecek olan 62. AYMOD’da, global ticaretin merkezi CNR EXPO’da sergileyecek.