• 65. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 29 Eylül-2 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

Ayakkabı sektörü dünyaya AYMOD’la yürüyor

Sağladığı uluslararası imkanlarla ayakkabının ihracat merkezi haline gelen CNR AYMOD 5-8 Nisan 2017 tarihleri arasında 57. kez kapılarını açtı.
 
Ayakkabının tarihi kıyafetlerin tarihi kadar eskidir. İlk çağlarda sandaletlerle başlayan ayakkabı serüveni günümüzde gelişmiş, modernize edilmiş, oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Birçok ülke ekonomisinin ciddi gelir kaynaklarından olan ayakkabıcılık sektörünün en önemli tanıtım ve pazarlama mecralarından biri de fuarlar olmuştur. Türkiye’de, ayakkabı sektörünün en büyük buluşmasının gerçekleştiği fuar olan CNR AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 5-8 Nisan 2017 tarihleri arasında CNR EXPO’da ziyaretçileri ile buluştu.
 
CNR AYMOD katılımcıları için ihracat imkanı sunuyor  
 
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık organizasyonu ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu (TUAF), İstanbul AYAKKABI Esnafı Sanatkarlar Odası (İASEO) ve KOSGEB desteğiyle düzenlenen AYMOD, her yıl yurtdışından yoğun ziyaretçi ve alım heyetlerini misafir ediyor. En son, 1406’sı yabancı toplam 12 bin721 nitelikli ziyaretçi ağırlayan fuara bu defa 15 bin profesyonelin gelmesi bekleniyor.  
 
 
CNR Expo Şık ve özel tasarımlı ayakkabı çeşitleri ile 60 bin metrekare alanda organize edilen AYMOD; Rusya, Fransa, Almanya, İngiltere, Ukrayna, Irak, Suudi Arabistan, BAE, Cezayir, Libya, Azerbaycan, Polonya, Belçika, Türkmenistan, Bulgaristan, Romanya, Japonya gibi ülkelerden gelen çok ciddi alıcıları 2018’e özel tasarımlarla buluşturacak.