• 65. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 29 Eylül-2 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

CNR EXPO - İSTANBUL HAVALİMANI SHUTTLE HİZMETİ

Değerli Misafirlerimiz,

 

64. AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı'na gelen misafirlerimiz için İstanbul Havalimanı ve CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi arasında ücretsiz servis hizmeti sağlanacaktır.

İstanbul Havaalanı - CNR Expo servisini kullanmak isteyen misafirlerimiz bagaj alımından sonra yönlendirmeleri takip ederek bina dışında Geliş (0) katında bulunan 9 Nolu Kapıda AYMOD logosu ile karşılanacaklardır. Karşılamalar pandemi nedeniyle bina içerisinde yapılamamaktadır. Görevliler misafirlerimizi bina dışında karşılayıp; sosyal mesafe kuralları çerçevesinde bir araya topladıktan sonra servis araçlarına götüreceklerdir. Konukların kullanmak istediği sefer saatlerinden 15 dakika önce karşılama personelleri ile buluşmaları gerekmektedir. Havalimanı operasyonu gereği 15 dakika öncesinde gelemeyen konuklar sonraki servis saatini bekleyeceklerdir.

 

CNR Expo - İstanbul Havaalanı servislerimiz Hall 2 ile Hall 5 arasında bulunan fuarın ana kapısı önünden kalkacaktır. Misafirlerimizin 15 dakika öncesinde 2-5 Ana Giriş Kapısı'nda beklemelerini rica ederiz.