• 65. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 29 Eylül-2 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

İtalya Milli Katılım ile 'AYMOD' Fuarına 31 Mart - 3 Nisan 2021

Ayakkabı sektörünün dev isimleri bu sene bir kez daha AYMOD'da alıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Ayakkabı sektörünün küresel ticareti, AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ile ivme kazanıyor. 31 Mart-3 Nisan 2021 tarihleri arasında global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuara, başta İtalyanlar olmak üzere, Avrupa'nın pek çok yerinden gelecek olan dünyaca ünlü ayakkabı üreticileri, alıcılarla buluşabilmek için AYMOD'u tercih ediyor.

İtalyanlarla Rusları, Almanlarla Çinlileri, Senegallilerle Çekleri bir araya getiren AYMOD Fuarı'nda firmalar, dünyanın her yerinden gelecek olan alıcılarla yeni iş anlaşmaları imzalayabilmek için yerlerini aldı.

 

‘Bu Yıl İlk Defa 50’nin Üzerinde İtalyan Markası Ayakkabılarını AYMOD Fuarında Sergileyecek’

 

MICAM Fuarı organizatörü İtalyan Ayakkabı Üreticileri Derneği’nin (ASSOCALZATURUFICI) dünya ticaretinde yeşil alan olarak ilan edilen İstanbul’da AYMOD Fuarı’nı tercih ederek İtalyan milli katılımı ile fuardaki yerini alacak olması, sektörün AYMOD Fuarı’na olan güvenini bir kez daha ortaya koyuyor.

Yaşanılan pandemi sürecinde değişen tedarik zincirindeki dengeler neticesinde küresel ticaretin ‘Green Line’ı ilan edilen İstanbul’da, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek AYMOD- Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’na diğer sektör fuarlarında beklediğini bulamayan ve ulaşamadığı ülkelerdeki firmalara ve alıcılara AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı sayesinde ulaşan katılımcı ve ziyaretçiler, fuara yoğun ilgi gösteriyor.