• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

Ayakkabı ticaretine AYMOD dopingi

Türk ekonomisinin önde gelen endüstrilerinden ayakkabı sektörünün global gücü AYMOD, bu yıl da, her zamanki adresi  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. Dünyanın en büyük ayakkabı moda fuarlarından biri olan AYMOD, ayakkabı sanayinin trendlerini belirlerken sektörün gelişim ve markalaşmasına da önemli katkılar sağlayacak..

 

Yerli firmaların yanında yabancı katılımcılar tarafından da oldukça ilgi gören 64. AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı % 90’lık doluluğa ulaştı. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB tarafından desteklenen AYMOD, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliği ile organize edilecek.

 

Yerli ve yabancı üretici, toptancı ve perakendeci firmaları, uluslararası satın almacılar ve alım heyetleri ile buluşturan AYMOD, 60 bin metrekare alanda gerçekleşecek. Siz de, fuarın kısıtlı sergi alanından faydalanarak yeni global iş bağlantıları kurmak için bizimle iletişime geçin.