• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

Dünya Ayakkabı Sektörü 64. AYMOD’da Buluştu

Yaşanılan pandemi sürecinde değişen tedarik zincirindeki dengeler neticesinde küresel ticaretin ‘Green Line’ı ilan edilen İstanbul’da,  İstanbul Fuar Merkezi’nde 1-4 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 64. AYMOD- Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ziyaretçi rekoru kıracak.


Diğer sektör fuarlarında beklediğini bulamayan ve ulaşamadığı ülkelerdeki alıcılara AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı sayesinde ulaşan firmalar, 64. AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda (1-4 Nisan 2021) yer almak için yoğun talep gösteriyor.


KÜRESEL TİCARETİN MERKEZİ

 

AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı sayesinde ayakkabı sektörünün küresel ticareti ivme kazanıyor. İtalyanlarla Rusları, Almanlarla Çinlileri, Senegallilerle Çekleri bir araya getiren AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, firmaların dünyanın her tarafından alıcılarla buluşma noktası konumunda.

Dünya ayakkabı sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle organize edilecek ve 1-4 Nisan 2021 tarihlerinde global ticaretin merkezi CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 64’üncü kez ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sizler de ulaşamadığınız pazarlara ulaşmak, yeni alıcılarla buluşmak ve kayıplarınızı telafi etmek için global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde 1-4 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek sektörün küresel buluşma platformu 64. AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.