• 65. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 29 Eylül-2 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

64. AYMOD Sektöre İlaç Gibi Gelecek

Dünya ayakkabı sektörünün en büyük buluşmalarından bir olan AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle 64. kez 31 Mart - 03 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek.

 

Dünya genelinde ortaya çıkan pozitif gelişmeler ve aşılanma ile ilgili yapılan açıklamalar pandeminin etkisinin azalacağı doğrultusunda. Bu olumlu gelişmeler sonucunda, 64. AYMOD- Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı için dünyanın her tarafından katılımcı ve ziyaretçiler rezervasyonlarını yaptırmaya başladı; Ukrayna’nın sektördeki en büyük birliği “Ukrainian Leather and Shoes Union” fuara geleceğini bildirdi.

 

 

64. AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda katılımcılar, birçok farklı ülkeden gelen alıcılarla yapacağı toplantılar ile hem yeni iş anlaşmalarına imza atacak hem de pandeminin yarattığı kayıplarını telafi edecek.

 

Sizler de ayakkabı sektörünün bu büyük global buluşmasında yer almak, binlerce alıcı ile görüşmeler gerçekleştirmek ve ihracatınızı bir adım öne taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.