• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

Ayakkabı modasını yine AYMOD belirleyecek

Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün en büyük uluslararası gücü AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 30 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 63. Kez düzenlenecek. 
 
 
AYMOD, Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu CNR Holding tarafından, sektörün çatı örgütleri Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) desteği ile düzenlenecek. 
 
Yeni sezon ürünlerin sergileneceği fuarın ziyaretçileri, en yeni modelleri yakından görme fırsatının yanında ihtiyaçları doğrultusunda ürün gruplarına aynı çatı altında ulaşabilecekler ve karşılaştırma yapabilecekler.  Ayrıca fuarı toplamda 25 bin ayakkabı alıcısının ziyaret etmesi bekleniyor.
 
Türk ayakkabı sektörünün en büyük uluslararası gücü olan AYMOD, T-Talks seminerlerine de ev sahipliği yapacak. Yerli yabancı dünyaca ünlü tasarımcıların katılımı ile gerçekleştirilecek T-Talks Seminer Programı’nda dünya ayakkabı sektörünün dünü, bugünü ve yarını konuşulacak. Sektörün yeni trendlerine ev sahipliği yapacak olan AYMOD, gelecek yılın ayakkabı modasına yine yön verecek.