• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

Dünya ayakkabı sektörü AYMOD'da show yapacak

Ayakkabı sektörünün en prestijli ve önemli firmalarının yeni ürünleri ile katılacağı, Türk ve dünya ayakkabı modasına yön veren AYMOD’un kapıları, 30 Eylül -3 Ekim 2020 tarihleri arasında  global ticaretin merkezi CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi‘nde 63. kez açılacak. 
 
Büyük zincir mağazaların satın alma yetkilileri, distribütörler, toptancılar ve perakendecilerin yoğun ilgi göstereceği AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 60 bin metrekarelik bir alanda gerçekleşecek. 
 
 
Dünya ayakkabı sektörüne yön veren bin markanın ürün sergileyeceği fuarda yerli ve yabancı 25 bin sektör alıcısı katılımcı firmalar ile bir araya gelecek. Fuar, yerli satın almacıların yanı sıra Almanya, İtalya, Kanada, Rusya, Ukrayna, İsrail, İran, Kazakistan’ın da aralarında bulunduğu 37 ülkeden ziyaretçi ağırlayacak. 
 
AYMOD, CNR Holding Kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve KOSGEB desteğinde organize ediliyor.