• 66. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 30 Mart-2 Nisan 2022
Kalan Süre

Haberler

AYMOD Fuarı 63'üncü kez kapılarını açacak

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 30 Eylül -3 Ekim 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 63. kez ziyaretçilere kapılarını açacak
 
Dünya ayakkabı trendleri AYMOD kapsamındaki özel etkinlikler ve seminerlerde belirlenecek. Almanya, Azerbaycan, Belarus, Lübnan, Fransa, Hırvatistan, Irak, İran, İsrail, İtalya, Kazakistan, Pakistan, Çin, Romanya, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerin dahil olduğu dünyanın genelinde 25.000’i aşkın profesyonel alıcıyı ağırlaması beklenen fuar B2B görüşmeleriyle milyarlarca dolarlık iş bağlantısı sağlayacak. 
 
 
 
 
AYMOD ile geleceğe adım atın!
 
Lokasyon avantajıyla global pazarda ticaret hacminizi artırın. Türkiye’nin 2019 yılı Ocak-Nisan dönemindeki ayakkabı ihracatı 383 milyon dolara ulaştı.
 
10 milyon kullanıcıdan oluşan verileri kullanarak katılımcıları doğru alıcılarla bir araya getiren yeni ve eksiksiz eşleştirme programı BIA – Global Pazar İstihbarat Sistemi sayesinde B2B görüşmeleriyle hedef alıcılarınıza ulaşın.
 
Dinamik yapısı ve istikrarlı büyüme eğilimleriyle alanında dünyanın ikinci, Türkiye’nin en büyük fuarı olan AYMOD’da şirketinizi temsil edin ve marka bilinirliğinizi artırın. 
 
Mevcut eğilimler nedeniyle %40 artış göstermesi beklenen ayakkabı dünyasının alternatif tedarik merkezine erişim sağlayın
 
Geniş alıcı profili sayesinde yeni iş fırsatları elde edin ve ticari bağlantılar kurun 
 
Dünyanın her yerinden tedarikçiler ve alıcılarla iletişime geçin ve yeni pazarlara adım atın
 
Sektörde faaliyet gösteren dernek, federasyon ve tasarımcılarla iş birliği yapma şansını yakalayın