• 60.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 3-6 Ekim 2018
Kalan Süre

AYMOD ziyaretçileri THY ile indirimli uçacak


Dünya ayakkabı sektörünün en büyük iki fuarından biri olan Uluslararası AYMOD ayakkabı fuarının "Resmi Hava Yolu" Türk Hava Yolları oldu. Fuar ziyaretçileri, CNR Holding ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Turkish Conventions üzerinden %20 indirimli seyahat edebilecek. Türk Hava Yolları "AYMOD Uluslararası Ayakkabı ve Moda Fuarı" etkinliğinin Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. AYMOD ziyaretçileri, indirimli rezervasyon ve biletleme işlemlerini, Turkish Conventions üzerinden, Delege Segmesini tıklayıp, "147TKM18" etkinlik kodunu girerek elde edebilecekler.
 
CNR Holding tarafından kendilerine sağlanan etkinlik kodu ile uçak rezervasyonu yapacak olan AYMOD ziyaretçileri konaklama ve diğer hizmetlerini de www.expotour.com.tr adresinden sağlayabilecek.
 
3-6 Ekim 2018 tarihleri arasında, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) ve KOSGEB desteğinde gerçekleştirilecek olan 60. AYMOD - İstanbul Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı'na davetlisiniz.