• 59.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 4-7 Nisan 2018
Kalan Süre

Haberler

56. Aymod'da ‘’Saraciye Özel Bölümü’’ açılacak.

"56.AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı" 26 – 29 Eylül 2016, CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek. 2017 İlkbahar-Yaz Ayakkabı ve Saraciye modasındaki son trendlerin sergileneceği fuarda bu sezon Saraciye Sanayicileri Derneği ile yapılan ortak çalışma neticesinde ‘’Saraciye Özel Bölümü’’ açılacak. 2. Salonda 2000 m2 alanda sergilenecek Çanta, bavul, cüzdan, kemer çeşitleri alıcının beğenisine sunulacak. 

Saraciye sektörünün önde gelen üreticilerinden TERGAN, SCALA DERİ(SUSESİ), ESAS DERİ, LM ÇANTA, HİLAL ÇANTA en yeni modelleri ile AYMOD fuarında yerini aldı. 

‘Saraciye Özel bölümü’nde yerini almak üzere sözleşmesini bugün imzalayan Mustafa Tergan : '' Birlikten güç doğar. Tüm saraciye üreticilerinin bu fuarda bizimle bir arada olmasını isteriz. Toplu katılım açısından bu bir ilk olsun. Gelecek yıllarda bu salonu komple saraciyeciler olarak dolduralım. Yabancı ziyaretçilerin geleceği toplu katılım yaptığımız bir fuarımız olsun.'' dedi. 55m² ile yer alan TERGAN firması 2. salonda yer alacak. 


SCALA DERİ (SUSESİ) AYMOD FUARINDA YERİNİ ALDI 
Saraciye Özel bölümünde yerini almak üzere sözleşmesini yapan firmalara Scala Deri firması da eklendi. 

Suat Çubuk: ''Saraciye sektörünün topluca bir fuarda yer alması iyi bir fikir. Aymod Fuarının bizim açımızdan faydalı olacağına inanıyorum'' dedi. 


LM ÇANTA AYMOD FUARINDA YERİNİ ALDI. 
Firma Sahibi Mustafa Altuntaş: '' Biz firma olarak bu seneden itibaren yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda katılımcı olmaya başladık. AYMOD fuarında derneğimizin öncülüğünde toplu katılımda üzerimize düşeni yapacağız.'' dedi.