• 59.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
  • 4-7 Nisan 2018
Kalan Süre

Haberler

Türkiye’nin En Merkezi Fuar Alanı CNR Expo’nun Düzenlediği AYMOD’a Uluslararası İlgi Artacak

Organize ettiği başarılı fuar çalışmaları ile katılımcı firmaların iç piyasa sirkülasyonunu hareketlendiren, ihracat oranlarının arttıran CNR Expo, birçok ülke başkentine 3 saatlik uçuş mesafesinde.  
 
 
CNR AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nın; Uluslararası Atatürk Havaalanı’na yürüme mesafesinde bulunan, tüm kara yollarından ulaşımı kolay olan, deniz otobüsü, metro ve Metrobüs ile fuar alanı kapısına gelinebilen, bulunduğu lokasyon gereği çevredeki konaklama ve ağırlama imkanları sınırsız olan CNR Expo’da düzenlenmesi de uluslararası ilginin ve katılımın artmasında önemli rol oynuyor.  
 
 
CNR Expo Dünya, Türk ayakkabı sektörünü CNR Expo ile daha yakından izliyor. Ayakkabı sanayi temsilcileri, sektörün kendi fuarı AYMOD’da buluşacak. Fuarın katılım firmaları yurtdışından gelen alım grupları ile buluşarak yeni ticari anlaşmalara imza atacaklar. Yapılacak iş görüşmelerinde katılımcı firmaların üretim kapasiteleri, marka bilinirlikleri ve ihracat hacmi oldukça yükselecek.  
 
 
 
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık organizasyonu ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu (TUAF), İstanbul AYAKKABI Esnafı Sanatkarlar Odası (İASEO) ve KOSGEB desteğiyle, 5-8 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen AYMOD’un katılımcı kayıtları devam ediyor.